Info vergadering

Category
Vergadering
Date
24 Sep 2020 20:00

op donderdag 24/09 (deze donderdag dus) doen wij een vergadering van onze club in hotel Kronacker, Dr. J. Geensstraat 32-34, 3300 Tienen om 20u

We zullen hier genoeg plaats voorzien voor iedereen om met gepaste afstand te kunnen zitten en uiteraard is het verplicht voor iedereen om een mondmasker te dragen, zodat we ons kunnen houden aan de huidige corona maatregelen.

 
De reden dat wij deze vergadering willen inlassen, is omdat wij jullie graag persoonlijk op de hoogte willen brengen van een aantal ontwikkelingen die zich voor doen met betrekking tot onze club. We hebben hard geleden onder de corona crisis en zullen dus gepaste acties moeten nemen om hier als club ongeschonden uit te komen. Vandaar dat we jullie dit persoonlijk willen toelichten.
 
Graag rekenen we dan ook op jullie talrijke aanwezigheid.
 
 

Powered by iCagenda

Go to top